Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Czempisz - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 745 000 zł57 200 m² 47,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwa uwadze atrakcyjną działkę o powierzchni użytkowej 5,2700 ha w miejscowości Czempisz, gmina Brzeziny, powiat kaliski, województwo Wielkopolskie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Aleksandria

Aleksandria(Czempisz + 6 km)

250 000 zł3 200 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka w Aleksandrii może być idealnym wyborem!

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Piechurów

Szczypiorno,Kalisz(Czempisz + 25 km)

219 000 zł951 m² 230,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 951m2 zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Piechurów w Kaliszu Szczypiornie. Działka w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana. Powierzchnia całej działki 1906m2. Istnieje możliwość zbycia całej działki jak i mniejszej części 906m2. Teren nieruchomości objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz(Czempisz + 25 km)

150 000 zł1 501 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy , w cichej spokojnej okolicy pod lasem , w miejscowości Kamień gm Ceków. o powierzchni 1501 m2 Wszystkie media w drodze

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Borek

Borek(Czempisz + 17 km)

146 000 zł1 402 m² 104,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1402 m2 z warunkami zabudowy na dwa domy Działka pierwsza od drogi asfaltowej Działka położona w miejscowości Borek , w gminie Godziesze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wróblew

Wróblew(Czempisz + 24 km)

165 000 zł13 220 m² 12,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 13200m 2 położoną w okolicy miejscowości Buczek gm. Sieradz. Działka w kształcie prostokąta, szerokość ok. 28m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kalisz

Kalisz(Czempisz + 25 km)

480 000 zł1 601 m² 299,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta?- jeśli tak. ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż! Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz(Czempisz + 25 km)

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3200 m2, (możliwość wydzielenia mniejszej działki pod budowę 2,5 km od Kalisza w Szczypiornie ,działka położona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grabów nad Prosną

Grabów nad Prosną(Czempisz + 14 km)

70 000 zł700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Opatówek

Opatówek(Czempisz + 19 km)

500 000 zł8 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 8000 m2 z parterowym domem o powierzchni ok. 70 m2 w Opatówku. Działka o nieregularnym kształcie, szerokość przodu działki ok 22 m. Przód.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Czempisz

Czempisz,wielkopolskie

81 000 zł5 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cicha okolica, najbliższe budynki 150m. blisko lasu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij